| DETAIL AKTUALITY

SYNOT SENÁTORA VALENTY EXPANDUJE V ASII. VE VIETNAMU ZALOŽIL DCEŘINOU FIRMU, DO KONCE ROKU TAM CHCE MÍT PĚT KASIN


Skupina Synot ovládaná senátorem Valentou ve Vietnamu založila novou společnost Synot SEA.

V zemi již provozuje tři kasina, do konce roku plánuje otevřít další dvě.

"Naším plánem je expandovat také do dalších zemí jihovýchodní Asie," uvedl obchodní ředitel skupiny Synot Miroslav Valenta.

Skupina Synot, kterou ovládá senátor Ivo Valenta, rozšiřuje své aktivity v Asii. Ve Vietnamu, kde působí od konce roku 2015, založila novou společnost Synot SEA. Skupina v zemi aktuálně provozuje tři kasina, do konce roku plánuje otevření dalších dvou. Ve čtvrtek to řekla mluvčí skupiny Magda Pekařová.

Firma Synot SEA zaštítí veškeré aktivity skupiny ve Vietnamu. "V asijském trhu vidíme velký potenciál budoucího růstu. Naším plánem je expandovat také do dalších zemí jihovýchodní Asie," uvedl obchodní ředitel skupiny Synot Miroslav Valenta. Odpovídat tomu mají i písmena SEA v názvu nové firmy, která představují zkratku slov South East Asia, tedy jihovýchodní Asie.

Kromě hazardu se skupina podle Valenty hodlá v asijských zemích věnovat aktivitám v oblasti cestovního ruchu, IT technologií nebo podpory sportu. Nová společnost Synot SEA sídlí v Ho Či Minově Městě, které je zhruba s osmi miliony obyvatel největším a pravděpodobně i nejvyspělejším městem Vietnamu.

Senátor Valenta firmu založil s otcem a bratrem v roce 1991. Zpočátku se zaměřila na provozování výherních automatů, nyní podniká i v dalších oblastech. Valenta vedle byznysu vstoupil i do politiky. Je senátorem za Uherskohradišťsko a jako lídr soukromníků a svobodných se stal loni i krajským zastupitelem.

Zdroj, foto a celý článek: ihned.cz


zpět

nahoru  |  vytisknout